всі категорії
EN

   

Hunan Nuoz Biological Technology Co., Ltd. є високотехнологічним підприємством, яке зосереджується на дослідженнях, виробництві та продажу корисних рослинних екстрактів. Це провідний у світі постачальник екстракту женьшеню, екстракту лимонника та екстракту розмарину.

Фабрика розташована в красивій річці Іян Цзіцзян - зона економічного розвитку Чанчунь із загальною площею будівництва понад 10,000 500 квадратних метрів. В даний час вона має кілька ліній виробництва рослинних екстрактів з річною виробничою потужністю понад XNUMX тонн.

Якість є джерелом життя підприємства. Дотримуючись основної бізнес-політики «Технологія створює цінність, професійна якість лиття», Nuoz створив сувору систему контролю якості та відстеження якості послуг. Пройшов FDA, FSSC22000, ISO22000 (HACCP), KOSHER, HALAL, SC, ORGANIC та інші міжнародні авторитетні сертифікати. серед них Nuoz Biotech є першою компанією в Китаї, яка отримала органічний сертифікат розмарину.

Для того, щоб краще контролювати якість і реалізувати простежуваність продукції. Компанія Nuoz Biotech відвідала ряд плантацій TCM і дослідила особливості росту різних китайських лікарських засобів. Нуоз створив органічну базу розмарину в Хунані та органічну базу лимонника в Цзіліні. створено понад 1,000 га баз посадки розмарину та понад 4,000 га баз посадки лимонника.

Nuoz Biotech зосереджується на комплексному рішенні пестицидів, пластифікаторів, важких металів, ПАУ та інших шкідливих залишків у рослинних екстрактах, надаючи безпечні, здорові та натуральні продукти для всього людства.

Гарячі категорії