всі категорії
EN

Введення відділу якості

«Якість — це джерело життя підприємства». З моменту свого заснування Nuoz взяла «Технологія створює цінність, професія гарантує якість» як свою основну політику управління підприємством. На початку створення компанії був створений відділ управління якістю. Цей відділ в основному відповідає за створення системи управління якістю продукції компанії, управління стандартами продукції, нагляд за процесами, перевірку та визначення напівфабрикатів та готової продукції, сировини та допоміжних матеріалів та продуктів між процесами, фізико-хімічні перевірки, мікробіологічні інспекції, високоефективної рідинної хроматографії, аналітичні перевірки, газова хроматографія, аналіз та інспекція тощо, гарантують, що кожна партія продукції, виробленої Nuoz, відповідає національним стандартам та відповідним вимогам клієнтів на 100%, що приносить користь здоров’ю людини.

Наразі всі інспектори відділу мають вищу освіту та мають відповідні сертифікати інспекції, такі як хімічні інспектори, харчові інспектори, працівники мікробного бродіння тощо. Під керівництвом керівника відділу кількість перевірених продуктів досягає NLT98%.

Усі члени Департаменту управління якістю суворо виконують свої обов'язки інспектора якості. Під керівництвом компанії вони створили сувору систему контролю якості та якості обслуговування, науково та ефективно вивчають передові методи управління якістю та постійно вдосконалюються. Задовольняти різноманітні та різноманітні потреби клієнтів у перевірці якості.

Гарячі категорії